Zasady zamawiania i rozliczeń finansowych za obiady dla uczniów

1. Płatności za obiady rodzice będą dokonywać na cały miesiąc, przed jego rozpoczęciem.
  2. Można wybrać cały obiad lub tylko drugie danie na dowolne dni nadchodzącego miesiąca.
  3. Rodzic po uiszczeniu opłaty otrzyma potwierdzenie, które uczeń będzie miał obowiązek okazać pani wydającej obiady.
  4. Rodzice muszą dopilnować, aby uczniowie posiadali przy sobie potwierdzenie, bo jest to warunkiem wydania obiadu.
  5. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej przekazują potwierdzenia wychowawcom, którzy dopilnują prawidłowości wydania posiłków.
  6. W razie nieobecności ucznia w szkole, rodzic do godziny 9.00 zgłasza telefonicznie ten fakt bezpośrednio do pani Kulisy, co spowoduje pomniejszenie rachunku za następny miesiąc.
  7. Jeżeli cała klasa jedzie na wycieczkę obowiązek zgłoszenia tego faktu przejmuje szkoła.
  8. Jadłospis tygodniowy będzie udostępniony (jak dotychczas) w szkole na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej.

Kontakt z panią Katarzyną Kulisą:

Tel: 508 949 603