Smaller Default Larger

 

Nazwa konkursu

Zasięg S/G/W

Organizator

Wynik Osiągnięcia naszych uczniów, miejsca

Konkurs plastyczny Szkoła dawniej i dziś

S

Anna Dzierwa

Wyróżnienie Oliwia Sokołowska, Wiktoria Jaskiernia

Konkurs plastyczno- językowy Christmas Tree

S

Marta Głuszek

II- Nicola Czekaj, Jan Kucab, Julia Rybińska, Oliwia Sokołowska

III- Kamil Chucher

Wielka Liga czytelników

S

Zofia Kucab

Kwalifikacja do etapu powiatowego

Julia Rybińska, Oliwia Sokołowska

Wielka Liga Czytelników – konkurs ogólnopolski, VII edycja

 

etap szkolny

Stowarzyszenie „Wielka Liga”, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach, Instytut Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej UŚ, Szkoła Podstawowa nr 1 w Katowicach

zakończyli etap szkolny (zdobyli 6 sprawności czytelniczych – otrzymają dyplom aktywnego czytelnika i nagrodę książkowa)

Kl. 1-4:

kl. 1: Amelia Pietrzyk, Marta Sokołowska, Nadia Kozera, Adrianna Pielka, Franciszek Raźny,

kl. 2: Julia Walewska, Weronika Fijałkowska

kl. 3: Julia Rybińska, Oliwia Sokołowska, Wiktor Poprawa, Jan Kucab

kl. 4a: Michał Żuchowicz

kl. 4b: Paweł Kruszec, Klaudia Zabiegaj

Kl. 5-8:

kl.6: Agata Lica, Wiktoria Żuchowicz, Barbara Zając, Maria Kucab

Kl.7: Małgorzata Łyczko

kl.8: Wiktoria Nurek

na półmetku etapu szkolnego (zdobyli 3 sprawności czytelnicze – otrzymają dyplom czytelnika):

Kl. 1-4:

kl. 3: Natalia Wójcik,

kl. 4a: Aleksandra Sowa,

kl. 4b: Paulina Poprawa

jw.

etap powiatowy

jw.

zakwalifikowali się po teście do etapu powiatowego (otrzymają dyplom aktywnego czytelnika i dyplom zwycięscy etapu szkolnego oraz dwie nagrody książkowe)

Kl. 1-4:

I. Oliwia Sokołowska,

II. Weronika Fijałkowska,

III. Julia Rybińska

Kl. 5-8:

I. Barbara Zając,

II. Wiktoria Nurek,

III. Maria Kucab

100 lat szkoły, 100 lat niepodległości

S

S

Julia Baran I miejsce

Aleksandra Sowa II miejsce

Festiwal Sztuk Młodzieżowych

G

G

Wykonanie muralu J.Piłsudskiego

Konkurs czytelniczy

S

S

Uczniowie klasy IV, V i VII nagrodzeni ocenami z aktywności:

klasa IV b: Paweł Kruszec I miejsce, klasa Va Emilia Wolska i Zuzanna Urban I miejsce, klasa VII Jagoda Wiecha

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

W

Kuratorium

Etap rejonowy Magdalena Jędrychowska Stanisław Niemczewski

Etap szkolny Gabriela Gazda Maja Boratyńska Wiktor Demków

Małopolski Konkurs z Fizyki

W

Kuratorium

Etap rejonowy: Dawid Lica

 

Małopolski Konkurs z geografii

W

Kuratorium

Etap rejonowy: J.Karolczyk, D.Lica, M. Jędrychowska, M.Kosak

 

Konkurs językowo-plastyczny „Christmas tree”

S

Marta Głuszek

Amelia Pietrzyk I miejsce

Anita Gajoch I miejsce

Jan Kucab II miejsce

Julia Rybińska II miejsce

Oliwia Sokołowska II miejsce

Nicola Czekaj II miejsce

Bartosz Galon III miejsce

Kamil Chucher III miejsce

Konkurs plastyczny ,, Szkoła dawniej i dziś”.

 

S

Anna Dzierwa

Wyróżnienie Dawid Gzyl

 

Matematyczne Zielonki

G

Szkoła w Zielonkach

Stanisław Niemczewski III miejsce w kategorii klas 3G

Gminny konkurs na "Wiosenny kapelusz Pani Wiosny"

G

A.Ciemniak, I.Morawska

miejsce I: Julia Rybińska (kl. III), Anita Gajoch (kl. I)

 

miejsce II: Weronika Opach (kl. 0)

 

miejsce III: Wiktoria Jaskiernia (kl. III), Bartosz Galon (kl. II), Amelia Pietrzyk (kl. I)

I Szkolny Konkurs Małej Piosenki

S

Nauczyciele O- III

miejsce I - soliści: Adrianna Piełka (kl. I), Julia Rybińska (kl. III)

miejsce I - zespoły: Weronika Fijałkowska (kl. II), Karolina Knapik (kl. II), Julia Walewska (kl. II), Weronika Opach (kl. 0), Patrycja Pojałowska (kl. 0), Amelia Koczela (kl. 0)

 

miejsce II - soliści: Anna Wywiał (kl. 0), Julia Walewska (kl. II)

miejsce II - zespoły: Wiktoria Jaskiernia (kl. III), Emilia Danhofer (kl. III), Rozalia Synowiec (kl. III), Filip Fijałkowski (kl. 0), Karol, Fijałkowski (kl. 0). Bartosz Seweryn (kl. 0)

 

miejsce III - soliści: Natalia Wójcik (kl. III), Nadia Kozera (kl. I)

miejsce III - zespoły: Bartosz Gryglik (kl. III), Wiktoria Poprawa (kl. III). Oliwia Bobrowska (kl. 0), Wiktoria Kula (kl. 0), Zuzanna Kosior (kl. 0)

Gminny Konkurs Ortograficzny

G

 

I miejsce SP - Paweł Kruszec - IV b

IV miejsce SP - Igor Ślusarczyk

 

III miejsce G - Gabriela Gazda

Szkolny konkurs biologiczno-chemiczny + dzień doświadczeń

 

S

K.Buczak

K.Polaszek

Stanisław Niemczewski I miejsce- część teoretyczna

Jakub Pyrcz kl.VIII- doświadczenia chemiczne i fizyczne

Szkolny konkurs na logo klubu wolontaryjnego

S

K.Polaszek

Wiktor Rogala i Tomasz Kmiecik kl.III

Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych „Świetlik”

 

ogólnopolski

Wyróżnienie Jakub Karolczyk kl. 8

,,Najpiękniejsza kartka wielkanocna" – konkurs gminny

G

 

I miejsce Bartosz Galon

Powiatowy Festiwal Piosenki "O złoty klucz powiatu krakowskiego"

 

 

Małgorzata Łyczko- II miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski "Poezja śpiewana"

G

 

Małgorzata Łyczko - I miejsce

Natalia Calik, III miejsce

- kategoria 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę

Anna Nogieć- III miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny "Brzechwa dzieciom" - zasięg gminny.

G

 

wyróżnienie: Wiktoria Kula

Festiwalu Sztuki Estradowej „Scena Młodych 2019”: eliminacje powiatowe

 

 

 

Małgorzata Łyczko, nagroda główna Grand Prix

 

Konkursy
Konkursy
Rękodzieło
Rękodzieło
Koło szachowe
Koło szachowe
Odział przedszkolny
Odział przedszkolny
Previous Next