Smaller Default Larger
odblaskowa szkoła
odblaskowa szkoła
odblaskowa szkoła
odblaskowa szkoła
odblaskowa szkoła
odblaskowa szkoła
Previous Next Play Pause
1 2 3

W ramach projektu „Odblaskowa szkoła”  w naszej szkole odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy, które zostały zorganizowane przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie.

Uczniowie na wyżej wymienionych zajęciach poznali pracę operatora medycznego, dowiedzieli się, na jaki numer należy zadzwonić, gdy będą świadkami wypadku, i jakie informacje należy przekazać operatorowi medycznemu, aby poszkodowanym została udzielona jak najszybciej pomoc. Zdobytą wiedzę wykorzystali w praktyce, ponieważ chętne osoby same mogły zadzwonić do Centrum Powiadamiania Ratunkowego i zgłosić wypadek. Co więcej, uczniowie nauczyli się, jak poszkodowanego ułożyć w pozycji bezpiecznej oraz w jaki sposób przeprowadzić reanimację. Swoje umiejętności ćwiczyli na fantomie.

Konkursy
Konkursy
Rękodzieło
Rękodzieło
Koło szachowe
Koło szachowe
Odział przedszkolny
Odział przedszkolny
Previous Next