Smaller Default Larger

Trzej królowei Show Gallery

W Święto Objawienia Pańskiego potocznie zwane Świętem Trzech Króli w Szkole Podstawowej w Woli Zachariaszowskiej odbyła się nastrojowa uroczystość, w którą zaangażowała się społeczność szkolna i lokalna.

Z inicjatywy księdza proboszcza Michała Kowalskiego co roku 6 stycznia spotykają się tutaj mieszkańcy okolicy i liczni przyjaciele szkoły, aby wspólnie radować się i podziwiać przepiękne koncerty i jasełka. Wspaniale zaprezentowali się uczniowie szkoły w jasełkach, występach wokalnych i tanecznych, wielkie brawa otrzymali artyści z Grupy "Przyjaciele" i z Grupy "Sami Swoi", a Orkiestra Dęta OSP "Wola" dała niezapomniany koncert. Rada Rodziców zatroszczyła się o atrakcje kulinarne - smakołyków nie brakowało. Po raz kolejny udzieliła się wszystkim niezwykła atmosfera wspólnoty i przyjaźni. Wszystkim naszym Gościom raz jeszcze składamy życzenia wszystkiego, co najpiękniejsze w Nowym Roku.

Konkursy
Konkursy
Rękodzieło
Rękodzieło
Koło szachowe
Koło szachowe
Odział przedszkolny
Odział przedszkolny
Previous Next