Smaller Default Larger

Rok szkolny 2019/20 dobiegł końca. Był to rok trudny dla nas wszystkich, pełen obaw, wyzwań, niepewności jutra. Wszystkim nam przyszło się zmierzyć z sytuacją, w której jeszcze nigdy się nie znaleźliśmy. Nikt nie miał gotowych procedur. Improwizowaliśmy, popełnialiśmy błędy, uczyliśmy się od nowa funkcjonować. Ale byliśmy razem, chociaż osobno. I dlatego daliśmy radę. Daliśmy radę MY - nauczyciele i WY- rodzice i uczniowie. Dziękuję Rodzicom za wsparcie, dobre słowo i zrozumienie. Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość. Za dzisiejsze kwiaty. Dziękuję uczniom za wytrwałość i samodzielność. Dziękuję również moim Nauczycielom, za to, że chociaż nie umieli to się nauczyli. Dziękuję tym, którzy byli kreatywni, łączyli się online i nie zostawili swoich uczniów. Dziękuję również Tym, którzy pracowali pomimo, że w domu mieli własne małe dzieci.Wszyscy wiele się nauczyliśmy i to nam pozostanie, nie zginie, na pewno to wykorzystamy. Nauczyliśmy się wiele programów, ale myślę, że nauczyliśmy się również doceniać normalność, której do tej pory nie zauważaliśmy. Bo dopóki się czegoś nie straci to się tego nie ceni.Życzę wszystkim odpoczynku, spokoju i zdrowia w trakcie wakacji i urlopów. I życzę wszystkim, abyśmy się we wrześniu spotkali w szkole.

Katarzyna Buczak

Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Józefa Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej

Konkursy
Konkursy
Rękodzieło
Rękodzieło
Koło szachowe
Koło szachowe
Odział przedszkolny
Odział przedszkolny
Previous Next