Smaller Default Larger

17 października „Sówki” wybrały się na pierwszą wspólną wycieczkę do Czernej. Wycieczka zorganizowana została  przez ks. Michała Kowalskiego i panią Karolinę Pawluczyk. Dzieci zwiedzały Muzeum Misyjne, kościół św. Eliasza (miejsce kultu Matki Boskiej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego). Oglądały także studnię, znajdującą się na klasztornym podwórku. W ten piękny, jesienny dzień sześciolatki przemierzały drogą krzyżową znajdującą się w przyklasztornym parku na wzgórzu. Ks. Michał przedstawił dzieciom postacie znajdujące się na każdej ze stacji. Wycieczka zakończyła się spacerem po lesie, podczas którego dzieci mogły oglądać i podziwiać wielokolorowe liście.

Wycieczka
Wycieczka "Sówek" do Czernej
Wycieczka
Wycieczka "Sówek" do Czernej
Wycieczka
Wycieczka "Sówek" do Czernej
Wycieczka
Wycieczka "Sówek" do Czernej
Previous Next Play Pause
1 2 3 4
Konkursy
Konkursy
Rękodzieło
Rękodzieło
Koło szachowe
Koło szachowe
Odział przedszkolny
Odział przedszkolny
Previous Next